Skip to content

Як отримати IP-адресу клієнта користувача в ASP.NET?

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Завантаження...

[ Полезный рекламный блок ]

Попробуйте свои силы в игре, где ваши навыки программирования на C# станут решающим фактором. Переходите по ссылке 🔰.


В ASP.NET ви можете отримати IP-адресу користувача за допомогою властивості HttpRequest.UserHostAddress. Ось приклад фрагмента коду, який демонструє, як отримати IP-адресу клієнта на C#:

Зверніть увагу, що властивість UserHostAddress повертає IP-адресу клієнта, який зробив запит. Однак у деяких випадках це може бути не фактична IP-адреса клієнта. Наприклад, якщо клієнт перебуває за проксі-сервером, IP-адреса, яку повертає UserHostAddress, буде IP-адресою проксі-сервера, а не фактичною IP-адресою клієнта.

Щоб отримати фактичну IP-адресу клієнта в таких випадках, вам може знадобитися переглянути заголовок X-Forwarded-For, який додається деякими проксі-серверами для вказівки оригінальної IP-адреси клієнта. Ось приклад фрагмента коду, який демонструє, як отримати IP-адресу клієнта, що знаходиться за проксі-сервером:

Зверніть увагу, що не всі проксі-сервери додають заголовок X-Forwarded-For, а деякі можуть додати його, але встановити порожнє значення. Тому необхідно протестувати код із різними проксі-серверами, щоб переконатися, що він працює так, як очікується у всіх випадках.

Я сподіваюся, що вам сподобалося читати цю статтю, і вона виявилася легкою для розуміння. Будь ласка, дайте мені знати, якщо у вас є якісь коментарі або виправлення.

Так само вам може бути цікава попередня стаття – Як вивести дані з бази в Asp.Net.

Ви хочете навчитися писати код мовою програмування C#?

Створювати різні інформаційні системи, що складаються з сайтів, мобільних клієнтів, десктопних додатків, телеграм-ботів тощо.

Переходьте до нас на сторінку Dijix і ознайомтеся з умовами навчання, ми спеціалізуємося тільки на індивідуальних заняттях, як для початківців, так і для просунутих програмістів. Ви можете взяти як одне заняття для опрацювання питання, що вас цікавить, так і кілька, для більш щільної роботи. Завдяки особистому кабінету, кожен студент підвищить якість свого навчання, у вашому розпорядженні:

  • Доступ до пройденого матеріалу
  • Тематичні статті
  • Бібліотека книг
  • Онлайн тестування
  • Спілкування в закритих групах

https://dijix.com.ua

Живи у своєму світі, програмуй у нашому.

Published inВідповіді на запитання C#
Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x