Skip to content

Як побудувати графік [C#]

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Завантаження...

[ Полезный рекламный блок ]

Попробуйте свои силы в игре, где ваши навыки программирования на C# станут решающим фактором. Переходите по ссылке 🔰.


У цій статті ми розглянемо, як побудувати графік у Windows Forms додатках, а також у Console App.

Для побудови графіка в C# Windows Forms можна використовувати бібліотеку діаграм, наприклад, вбудовану бібліотеку System.Windows.Forms.DataVisualization.Charting. Ось приклад коду для створення простого лінійного графіка:

Цей код створює простий лінійний графік із 10 точками даних, шириною 600 пікселів і висотою 400 пікселів. Він встановлює область графіка із заголовками осей X і Y і додає на графік лінійний ряд із точками даних. Нарешті, він відображає графік у новій формі.

Зверніть увагу, що цей підхід вимагає наявності графічного інтерфейсу користувача для відображення графіка. Якщо вам потрібно створити графік у консольному додатку, ви можете використовувати символи ASCII для представлення точок даних на графіку.

 

Шановні ентузіасти програмування на C#!

Ми розуміємо, що іноді ви можете зіткнутися з труднощами під час вирішення проблем під час роботи над своїми проектами на C#. Якщо у вас виникли проблеми, пов’язані з мовою програмування C#, ми готові вам допомогти!
https://dijix.com.ua/blog помощь
Ви можете зв’язатися з нами електронною поштою або зателефонувати нам по телефону. Наша команда досвідчених розробників C# буде рада допомогти вам із будь-якими питаннями чи проблемами, які у вас можуть виникнути. Ми прагнемо допомогти вам подолати будь-які перешкоди, з якими ви зіткнетеся на шляху освоєння C#.
Не соромтеся звертатися до нас за будь-якою допомогою або керівництвом. Ми завжди готові підтримати вас у ваших починаннях.

З найкращими побажаннями,
[Леонід/ Dijix Company]

info@dijix.com.ua
+380970601478

 

Консольний додаток

Якщо необхідно побудувати графік у консольному додатку, це можна зробити, використовуючи псевдографіку, це не складно. Другий варіант – використовувати бібліотеку System.Drawing і малювати як на формі. Ось невеликий приклад:

Цей фрагмент коду підключає набір методів C#, які використовують атрибут DllImport для вказівки зовнішніх функцій, що імпортуються з чотирьох різних бібліотек динамічних зв’язків (DLL) Windows: user32.dll, kernel32.dll, gdi32.dll.

Ось що робить кожен метод:

 • GetDC: Цей метод імпортується з user32.dll і приймає параметр IntPtr, який являє собою хендл вікна. Він повертає IntPtr-ручку контексту пристрою (DC) для цього вікна.
 • GetConsoleWindow: Цей метод імпортується з kernel32.dll і не приймає жодних параметрів. Він повертає хендл IntPtr до консольного вікна викликаючого процесу.
 • ReleaseDC: Цей метод імпортовано з user32.dll і приймає два параметри IntPtr: хендл вікна і хендл контексту пристрою. Він звільняє контекст пристрою, який був отриманий раніше викликом GetDC.
 • DeleteDC: Цей метод імпортується з gdi32.dll і приймає параметр IntPtr, що являє собою хендл контексту пристрою. Він видаляє заданий контекст пристрою.

  Ці методи необхідні, щоб була можливість малювати, використовуючи графіку як у Windows Forms.

Я сподіваюся, що вам сподобалося читати цю статтю, і вона виявилася легкою для розуміння. Будь ласка, дайте мені знати, якщо у вас є якісь коментарі або виправлення.

Так само вам може бути цікава попередня стаття – Як створити безрозмірний масив.

Ви хочете навчитися писати код мовою програмування C#?

Створювати різні інформаційні системи, що складаються з сайтів, мобільних клієнтів, десктопних додатків, телеграм-ботів тощо.

Переходьте до нас на сторінку Dijix і ознайомтеся з умовами навчання, ми спеціалізуємося тільки на індивідуальних заняттях, як для початківців, так і для просунутих програмістів. Ви можете взяти як одне заняття для опрацювання питання, що вас цікавить, так і кілька, для більш щільної роботи. Завдяки особистому кабінету, кожен студент підвищить якість свого навчання, у вашому розпорядженні:

 • Доступ до пройденого матеріалу
 • Тематичні статті
 • Бібліотека книг
 • Онлайн тестування
 • Спілкування в закритих групах

https://dijix.com.ua

Живи у своєму світі, програмуй у нашому.

Published inЯк зробити на C#?
Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x