Skip to content

Як зберегти зображення з Picturebox [C#]

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Завантаження...

[ Полезный рекламный блок ]

Попробуйте свои силы в игре, где ваши навыки программирования на C# станут решающим фактором. Переходите по ссылке 🔰.


Щоб зберегти зображення з елемента керування PictureBox у C#, ви можете використовувати метод Save() класу Image. Нижче наведено приклад фрагмента коду, що демонструє, як зберегти зображення з елемента керування PictureBox у файл на диску:

У цьому прикладі ми спочатку отримуємо зображення з елемента керування PictureBox, використовуючи властивість Image елемента керування. Потім ми створюємо діалогове вікно SaveFileDialog, щоб запропонувати користувачеві ввести ім’я файлу та місце розташування для збереження зображення. Ми встановлюємо властивість Filter діалогового вікна SaveFileDialog, щоб дозволити користувачеві зберегти зображення в різних форматах. Нарешті, якщо користувач натиснув кнопку “OK” у діалозі SaveFileDialog, ми збережемо зображення в обраному файлі за допомогою методу Save() класу Image, передавши ім’я файлу як аргумент.

Я сподіваюся, що вам сподобалося читати цю статтю, і вона виявилася легкою для розуміння. Будь ласка, дайте мені знати, якщо у вас є якісь коментарі або виправлення.

Так само вам може бути цікава попередня стаття – Як створити документ Word.

Ви хочете навчитися писати код мовою програмування C#?

Створювати різні інформаційні системи, що складаються з сайтів, мобільних клієнтів, десктопних додатків, телеграм-ботів тощо.

Переходьте до нас на сторінку Dijix і ознайомтеся з умовами навчання, ми спеціалізуємося тільки на індивідуальних заняттях, як для початківців, так і для просунутих програмістів. Ви можете взяти як одне заняття для опрацювання питання, що вас цікавить, так і кілька, для більш щільної роботи. Завдяки особистому кабінету, кожен студент підвищить якість свого навчання, у вашому розпорядженні:

  • Доступ до пройденого матеріалу
  • Тематичні статті
  • Бібліотека книг
  • Онлайн тестування
  • Спілкування в закритих групах

https://dijix.com.ua

Живи у своєму світі, програмуй у нашому.

Published inВідповіді на запитання C#
Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x