Skip to content

Що означає оператор => у властивості або методі?

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Завантаження...

[ Полезный рекламный блок ]

Попробуйте свои силы в игре, где ваши навыки программирования на C# станут решающим фактором. Переходите по ссылке 🔰.


У C# оператор => використовується для визначення лямбда-виразу або скорочено “лямбда”. Лямбда – це анонімна функція, яку можна використовувати замість делегата або дерева виразів.

У властивостях оператор => використовується для визначення властивості, яка доступна тільки для читання і не має поля підкладки. Ось приклад:

Це визначає властивість MyProperty, яка повертає значення 42. Оператор => використовується для зазначення значення, яке повертає властивість.

У методах оператор => використовується для визначення методу, що містить вираз. Ось приклад:

Це визначає метод Multiply, який приймає два параметри x і y і повертає їхній добуток. Оператор => використовується для вказівки виразу, який повертає метод.

Методи і властивості з виразом – це скорочена нотація, яка може зробити ваш код коротшим і читабельнішим, особливо якщо тіло методу або властивості являє собою простий вираз.

Я сподіваюся, що вам сподобалося читати цю статтю, і вона виявилася легкою для розуміння. Будь ласка, дайте мені знати, якщо у вас є якісь коментарі або виправлення.

Так само вам може бути цікава попередня стаття – Як додати довідку в проєкт (Xml коментарі).

Ви хочете навчитися писати код мовою програмування C#?

Створювати різні інформаційні системи, що складаються з сайтів, мобільних клієнтів, десктопних додатків, телеграм-ботів тощо.

Переходьте до нас на сторінку Dijix і ознайомтеся з умовами навчання, ми спеціалізуємося тільки на індивідуальних заняттях, як для початківців, так і для просунутих програмістів. Ви можете взяти як одне заняття для опрацювання питання, що вас цікавить, так і кілька, для більш щільної роботи. Завдяки особистому кабінету, кожен студент підвищить якість свого навчання, у вашому розпорядженні:

  • Доступ до пройденого матеріалу
  • Тематичні статті
  • Бібліотека книг
  • Онлайн тестування
  • Спілкування в закритих групах

https://dijix.com.ua

Живи у своєму світі, програмуй у нашому.

Published inВідповіді на запитання C#
Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x