Skip to content

Як обчислити різницю між двома датами [C#]

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Завантаження...

[ Полезный рекламный блок ]

Попробуйте свои силы в игре, где ваши навыки программирования на C# станут решающим фактором. Переходите по ссылке 🔰.


У C# ви можете використовувати вбудовану структуру DateTime для обчислення різниці між двома датами. Ось приклад того, як це зробити:

У цьому прикладі ми створюємо два об’єкти DateTime, що представляють дві дати, які ви хочете порівняти, а потім віднімаємо date1 від date2 , щоб отримати різницю в часі між ними. Отримана різниця являє собою об’єкт TimeSpan.

Потім ми можемо використовувати властивість TotalDays об’єкта TimeSpan, щоб отримати кількість днів між двома датами. Ми також використовуємо метод ToShortDateString(), щоб відформатувати дати у вигляді коротких рядків для відображення.

Зверніть увагу, що ви також можете обчислити різницю в інших одиницях часу, таких як години або хвилини, використовуючи інші властивості об’єкта TimeSpan.

Я сподіваюся, що вам сподобалося читати цю статтю, і вона виявилася легкою для розуміння. Будь ласка, дайте мені знати, якщо у вас є якісь коментарі або виправлення.

Так само вам може бути цікава попередня стаття – Як перетворити рядок у дату.

Ви хочете навчитися писати код мовою програмування C#?

Створювати різні інформаційні системи, що складаються з сайтів, мобільних клієнтів, десктопних додатків, телеграм-ботів тощо.

Переходьте до нас на сторінку Dijix і ознайомтеся з умовами навчання, ми спеціалізуємося тільки на індивідуальних заняттях, як для початківців, так і для просунутих програмістів. Ви можете взяти як одне заняття для опрацювання питання, що вас цікавить, так і кілька, для більш щільної роботи. Завдяки особистому кабінету, кожен студент підвищить якість свого навчання, у вашому розпорядженні:

  • Доступ до пройденого матеріалу
  • Тематичні статті
  • Бібліотека книг
  • Онлайн тестування
  • Спілкування в закритих групах

https://dijix.com.ua

Живи у своєму світі, програмуй у нашому.

Published inВідповіді на запитання C#
Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x