Skip to content

Як перетворити рядок у дату [C#]

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Завантаження...

[ Полезный рекламный блок ]

Попробуйте свои силы в игре, где ваши навыки программирования на C# станут решающим фактором. Переходите по ссылке 🔰.


Ви можете перетворити рядок на дату в C# за допомогою методів DateTime.Parse() або DateTime.ParseExact(). Ось приклад із використанням DateTime.Parse():

У наведеному вище прикладі змінна dateString містить рядок, що представляє дату, яку ви хочете перетворити. Потім метод DateTime.Parse() перетворює рядок в об’єкт DateTime і присвоює його змінній date.

Якщо формат вашого рядка відрізняється від стандартного формату дати, ви можете використовувати метод DateTime.ParseExact() і вказати формат вашого рядка. Ось приклад:

У наведеному вище прикладі змінна dateString містить рядок у форматі “dd-MM-yyyy“. Потім метод DateTime.ParseExact() перетворює рядок на об’єкт DateTime, використовуючи зазначений формат (“dd-MM-yyyy“), і присвоює його змінній date.

Зверніть увагу, що в обох випадках об’єкт DateTime, що повертається, міститиме і дату, і час, причому час буде встановлено на північ (00:00:00). Якщо ви хочете працювати тільки з частиною дати, ви можете використовувати властивість DateTime.Date для її вилучення.

Ви програміст-початківець, який хоче вивчити всі тонкощі мови C#?

Пройдіть наш тест на 13 запитань, щоб дізнатися, як багато ви знаєте насправді!

C# Braincheck

Я сподіваюся, що вам сподобалося читати цю статтю, і вона виявилася легкою для розуміння. Будь ласка, дайте мені знати, якщо у вас є якісь коментарі або виправлення.

Так само вам може бути цікава попередня стаття – Як додати довідку в проєкт (Xml коментарі).

Ви хочете навчитися писати код мовою програмування C#?

Створювати різні інформаційні системи, що складаються з сайтів, мобільних клієнтів, десктопних додатків, телеграм-ботів тощо.

Переходьте до нас на сторінку Dijix і ознайомтеся з умовами навчання, ми спеціалізуємося тільки на індивідуальних заняттях, як для початківців, так і для просунутих програмістів. Ви можете взяти як одне заняття для опрацювання питання, що вас цікавить, так і кілька, для більш щільної роботи. Завдяки особистому кабінету, кожен студент підвищить якість свого навчання, у вашому розпорядженні:

  • Доступ до пройденого матеріалу
  • Тематичні статті
  • Бібліотека книг
  • Онлайн тестування
  • Спілкування в закритих групах

https://dijix.com.ua

Живи у своєму світі, програмуй у нашому.

 

Published inВідповіді на запитання C#
Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x