Skip to content

Бібліотека Humanizer у C#

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 3,00 из 5)
Завантаження...

[ Полезный рекламный блок ]

Попробуйте свои силы в игре, где ваши навыки программирования на C# станут решающим фактором. Переходите по ссылке 🔰.


Бібліотека “Humanizer” є інструментом, призначеним для спрощення роботи з текстовим форматуванням у C#. Вона дає змогу виконувати людино-читабельне форматування різних типів даних, таких як дати, числа, часові інтервали та інші.

Розглянемо основні можливості, що надаються бібліотекою Humanizer:

Форматування чисел

HumanizeInteger: Дозволяє форматувати цілі числа в читабельну форму. Наприклад, число 1000 може бути представлено як “1K” (одна тисяча).

Romanize: Перетворює число в римську систему числення.

Форматування дат і часу

Humanize: Дає змогу форматувати дати і часи у формі, більш зрозумілій для людини. Наприклад, “2 години тому”, “вчора”, “завтра” тощо.

HumanizeInput: Перетворює дату і час у більш читабельний формат залежно від різниці з поточним часом. Наприклад, “2 тижні тому”, “через 5 хвилин” тощо.

Робота з рядками

Truncate: Скорочує довжину рядка до вказаної кількості символів і додає три крапки.

Ordinalize: Перетворює число в його порядкову форму. Наприклад, 1 перетворюється на “1st” (перший), 2 на “2nd” (другий) тощо.

Робота з колекціями

Oxfordize: Форматує елементи колекції в рядок, розділяючи їх комами і використовуючи сполучник “і” перед останнім елементом. Наприклад, “яблука, апельсини і банани”.

Це тільки деякі з безлічі можливостей, що надаються бібліотекою Humanizer. Вона має великий набір методів для різних типів даних і надає безліч опцій для налаштування форматування.

Встановлення та налаштування

Для прикладу, створимо простий проєкт Console Application Net. Перейдемо в Nuget Package Manager і в пошуку введемо: “Humanizer“:

Библиотека Humanizer в C#

Ця бібліотека підтримує безліч мов, тому завантажуйте ту, що вас цікавить. Для прикладу я вибрав – “Humanizer.Core“, який містить англійську локалізацію.

Приклади використання

Працювати з цією бібліотекою інтуїтивно просто, розглянемо основні методи:

Крім того, що я показав, є безліч інших можливостей, вивчайте.

Я сподіваюся, що вам сподобалося читати цю статтю, і вона виявилася легкою для розуміння. Будь ласка, дайте мені знати, якщо у вас є якісь коментарі або виправлення.

Так само вам може бути цікава попередня стаття – Як створити документ Word.

Ви хочете навчитися писати код мовою програмування C#?

Створювати різні інформаційні системи, що складаються з сайтів, мобільних клієнтів, десктопних додатків, телеграм-ботів тощо.

Переходьте до нас на сторінку Dijix і ознайомтеся з умовами навчання, ми спеціалізуємося тільки на індивідуальних заняттях, як для початківців, так і для просунутих програмістів. Ви можете взяти як одне заняття для опрацювання питання, що вас цікавить, так і кілька, для більш щільної роботи. Завдяки особистому кабінету, кожен студент підвищить якість свого навчання, у вашому розпорядженні:

  • Доступ до пройденого матеріалу
  • Тематичні статті
  • Бібліотека книг
  • Онлайн тестування
  • Спілкування в закритих групах

https://dijix.com.ua

Живи у своєму світі, програмуй у нашому.

Published inЯк зробити на C#?
Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x