Skip to content

Як зробити сайт [C#]

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Завантаження...

[ Полезный рекламный блок ]

Попробуйте свои силы в игре, где ваши навыки программирования на C# станут решающим фактором. Переходите по ссылке 🔰.


Для створення веб-сайту за допомогою C# можна використовувати фреймворк ASP.NET CORE, який є популярною основою веб-розробки, створеної компанією Microsoft. Нижче наведено кроки зі створення простого веб-сайту за допомогою C# та ASP.NET:

 • Відкрийте Visual Studio: Спочатку відкрийте Visual Studio і створіть новий проект. Виберіть “ASP.NET Web Application” як тип проєкту і виберіть відповідне ім’я та місце розташування для проєкту.
 • Виберіть шаблон: Далі виберіть шаблон для вашого сайту. Ви можете вибрати один з декількох варіантів, таких як порожній, веб-форми, MVC та інші.
 • Додайте сторінки: Після того як ви вибрали шаблон, ви можете почати додавати сторінки на свій сайт. Ви можете використовувати дизайнер Visual Studio для створення сторінок або створити їх вручну за допомогою коду C#.
 • Створіть свій сайт: Використовуйте HTML, CSS і JavaScript для оформлення сайту та надання йому привабливого вигляду.
 • Реалізуйте функціональність: Використовуйте код C# для додавання функціональності на ваш сайт. Наприклад, ви можете додати можливість підключення до бази даних, автентифікацію, авторизацію та багато іншого.
 • Протестуйте свій сайт: Після завершення роботи над сайтом ретельно протестуйте його, щоб переконатися, що він працює правильно і відповідає всім вашим вимогам.
 • Розгорніть свій сайт: Нарешті, розгорніть свій сайт на веб-сервері або у хостинг-провайдера, щоб користувачі могли отримати до нього доступ через Інтернет.

Це основні кроки зі створення веб-сайту за допомогою C# і ASP.NET CORE. Однак розробка веб-сайту – складний процес, і необхідно враховувати безліч додаткових аспектів, таких як продуктивність, масштабованість, безпека та інші.

Ви можете створити свій перший сайт, використовуючи наш ланцюжок статей, починаючи з наступної – Магазин на Asp.Net Core MVC EF. Частина 1.

Якщо інтернет магазин здається складним, то для початку можна вибрати наступний варіант – Список фільмів.

Коли додаток буде завершено, ви можете прочитати, як опублікувати додаток, у цій статті.

Я сподіваюся, що вам сподобалося читати цю статтю, і вона виявилася легкою для розуміння. Будь ласка, дайте мені знати, якщо у вас є якісь коментарі або виправлення.

Так само вам може бути цікава попередня стаття – Google Авторизація з Identity.


Ви хочете навчитися писати код мовою програмування C#?

Створювати різні інформаційні системи, що складаються з сайтів, мобільних клієнтів, десктопних додатків, телеграм-ботів тощо.

Переходьте до нас на сторінку Dijix і ознайомтеся з умовами навчання, ми спеціалізуємося тільки на індивідуальних заняттях, як для початківців, так і для просунутих програмістів. Ви можете взяти як одне заняття для опрацювання питання, що вас цікавить, так і кілька, для більш щільної роботи. Завдяки особистому кабінету, кожен студент підвищить якість свого навчання, у вашому розпорядженні:

 • Доступ до пройденого матеріалу
 • Тематичні статті
 • Бібліотека книг
 • Онлайн тестування
 • Спілкування в закритих групах

https://dijix.com.ua

Живи у своєму світі, програмуй у нашому.

Published inЯк зробити на C#?
Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x