Skip to content

Як прочитати Request Body в Asp.net Core

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Завантаження...

[ Полезный рекламный блок ]

Попробуйте свои силы в игре, где ваши навыки программирования на C# станут решающим фактором. Переходите по ссылке 🔰.


В ASP.NET Core ви можете читати тіло запиту кількома способами залежно від вашого сценарію використання. Ось кілька поширених методів:

1. використовуючи потік Request.Body: Ви можете отримати прямий доступ до тіла запиту у вигляді потоку, використовуючи властивість Request.Body. Потім ви можете читати з потоку, використовуючи різні методи читання потоку, такі як ReadAsync, Read або CopyToAsync. Ось приклад:

2. Використовуючи прив’язку до моделі: Ви також можете прив’язати тіло запиту до моделі за допомогою атрибута FromBody. Це дозволить вам автоматично десеріалізувати тіло запиту в сильно типізований об’єкт. Ось приклад:

Щоб цей метод працював, необхідно переконатися, що в заголовку Content-Type запиту вказано відповідний формат даних, наприклад application/json для даних JSON.

3 Використовуючи метод HttpContext.Request.ReadFormAsync: Якщо тіло запиту містить дані форми, ви можете використовувати метод ReadFormAsync для читання даних форми. Ось приклад:

Це кілька поширених методів читання тіла запиту в ASP.NET Core. Виберіть той, який найкраще підходить для вашого сценарію, виходячи з типу даних, які ви очікуєте отримати, і способу їх обробки.

Як надіслати HTTP-запит із тілом

Ви можете використовувати клас HttpClient, який доступний у просторі імен System.Net.Http, для надсилання HTTP-запитів із тілом запиту. Ви можете створити екземпляр HttpClient і використовувати його методи PostAsync або PutAsync для надсилання запиту з тілом запиту. Ось приклад:

Я сподіваюся, що вам сподобалося читати цю статтю, і вона виявилася легкою для розуміння. Будь ласка, дайте мені знати, якщо у вас є якісь коментарі або виправлення.

Так само вам може бути цікава попередня стаття – Як прочитати значення AppSettings з файлу .json в ASP.NET Core.

Ви хочете навчитися писати код мовою програмування C#?

Створювати різні інформаційні системи, що складаються з сайтів, мобільних клієнтів, десктопних додатків, телеграм-ботів тощо.

Переходьте до нас на сторінку Dijix і ознайомтеся з умовами навчання, ми спеціалізуємося тільки на індивідуальних заняттях, як для початківців, так і для просунутих програмістів. Ви можете взяти як одне заняття для опрацювання питання, що вас цікавить, так і кілька, для більш щільної роботи. Завдяки особистому кабінету, кожен студент підвищить якість свого навчання, у вашому розпорядженні:

  • Доступ до пройденого матеріалу
  • Тематичні статті
  • Бібліотека книг
  • Онлайн тестування
  • Спілкування в закритих групах

https://dijix.com.ua

Живи у своєму світі, програмуй у нашому.

Published inAsp.Net Core
Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x