Skip to content

Як зробити скріншот екрана [C#]

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Завантаження...

[ Полезный рекламный блок ]

Попробуйте свои силы в игре, где ваши навыки программирования на C# станут решающим фактором. Переходите по ссылке 🔰.


Щоб зробити знімок екрана в C#, ви можете використовувати класи Screen і Bitmap із простору імен System.Drawing. Ось приклад коду, який робить знімок усього екрана і зберігає його як PNG-файл, за вказаним шляхом:

Зробити скріншот вікна консолі безпосередньо з консольного додатка в C# неможливо. Однак ви можете зробити скріншот усього екрана або певного вікна, що включає вікно консолі, використовуючи класи Screen і Bitmap із простору імен System.Drawing.

Метод Screen.GetBounds() повертає межі основного екрана. Потім ми створюємо об’єкт Bitmap з тією ж шириною і висотою, що й екран, і використовуємо метод Graphics.CopyFromScreen() для захоплення вмісту екрана. Нарешті, ми зберігаємо знімок екрана як PNG-файл за допомогою методу Bitmap.Save().

Я сподіваюся, що вам сподобалося читати цю статтю, і вона виявилася легкою для розуміння. Будь ласка, дайте мені знати, якщо у вас є якісь коментарі або виправлення.

Так само вам може бути цікава попередня стаття – Як зробити меню в консолі.


Ви хочете навчитися писати код мовою програмування C#?

Створювати різні інформаційні системи, що складаються з сайтів, мобільних клієнтів, десктопних додатків, телеграм-ботів тощо.

Переходьте до нас на сторінку Dijix і ознайомтеся з умовами навчання, ми спеціалізуємося тільки на індивідуальних заняттях, як для початківців, так і для просунутих програмістів. Ви можете взяти як одне заняття для опрацювання питання, що вас цікавить, так і кілька, для більш щільної роботи. Завдяки особистому кабінету, кожен студент підвищить якість свого навчання, у вашому розпорядженні:

  • Доступ до пройденого матеріалу
  • Тематичні статті
  • Бібліотека книг
  • Онлайн тестування
  • Спілкування в закритих групах

https://dijix.com.ua

Живи у своєму світі, програмуй у нашому.

Published inЯк зробити на C#?
Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x