Skip to content

Як зробити TextBox, який приймає тільки числа?

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Завантаження...

[ Полезный рекламный блок ]

Попробуйте свои силы в игре, где ваши навыки программирования на C# станут решающим фактором. Переходите по ссылке 🔰.


Для елемента керування TextBox ви можете обмежити введення тільки числами, встановивши обробник події “KeyPress” елемента керування на відхилення нечислових символів.

Ось приклад фрагмента коду на C#:

У цьому коді обробник події “KeyPress” для “textBox1” перевіряє, чи є натиснута клавіша цифровою цифрою або керуючим символом (таким як backspace або delete), і дає змогу ввести її, якщо це так. Якщо натиснута клавіша не є цифровою цифрою або керуючим символом, обробник події встановлює властивість “Handled” у “true”, вказуючи, що натискання клавіші має бути проігноровано.

Ви можете змінити цей код відповідно до ваших специфічних вимог, наприклад, дозволити введення десяткових крапок або від’ємних чисел.

Я сподіваюся, що вам сподобалося читати цю статтю, і вона виявилася легкою для розуміння. Будь ласка, дайте мені знати, якщо у вас є якісь коментарі або виправлення.

Так само вам може бути цікава попередня стаття – Як побудувати графік в Windows Forms або Console Application.

Ви хочете навчитися писати код мовою програмування C#?

Створювати різні інформаційні системи, що складаються з сайтів, мобільних клієнтів, десктопних додатків, телеграм-ботів тощо.

Переходьте до нас на сторінку Dijix і ознайомтеся з умовами навчання, ми спеціалізуємося тільки на індивідуальних заняттях, як для початківців, так і для просунутих програмістів. Ви можете взяти як одне заняття для опрацювання питання, що вас цікавить, так і кілька, для більш щільної роботи. Завдяки особистому кабінету, кожен студент підвищить якість свого навчання, у вашому розпорядженні:

  • Доступ до пройденого матеріалу
  • Тематичні статті
  • Бібліотека книг
  • Онлайн тестування
  • Спілкування в закритих групах

https://dijix.com.ua

Живи у своєму світі, програмуй у нашому.

Published inВідповіді на запитання C#
Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x