Skip to content

Як створити бібліотеку класів [C#]

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Завантаження...

[ Полезный рекламный блок ]

Попробуйте свои силы в игре, где ваши навыки программирования на C# станут решающим фактором. Переходите по ссылке 🔰.


Щоб створити бібліотеку в C#, можна виконати такі кроки:

 • Відкрийте Visual Studio і створіть новий проєкт.

как создать библиотеку в c#

 • Виберіть “Бібліотека класів” як тип проекту і дайте йому ім’я.

создание библиотеки классов c#

 • Після створення проєкту ви можете почати додавати класи до бібліотеки.
 • Щоб додати новий клас, клацніть правою кнопкою миші на проєкті в Провіднику рішень і виберіть “Add” > “Class“.
 • Додайте свій код у файл класу.

Trigonometric functions c#

 • Після того як ви додали всі класи і код для вашої бібліотеки, зберіть проєкт, натиснувши в меню “Build” > “Build Solution“.
 • Вашу бібліотеку буде зібрано у вигляді файлу .dll, на який ви можете посилатися в інших проєктах, клацнувши правою кнопкою миші на проєкті в Solution Explorer, вибравши “Add Reference” і перейшовши до розташування вашого файлу .dll.

.dll библиотеки

 • Підключіть простір імен бібліотеки та використовуйте потрібні класи.

использование классов библиотеки c#

Примітка: Переконайтеся, що у ваших класах встановлено правильні простори імен і модифікатори доступу, а також використовуйте пакети NuGet для будь-яких сторонніх залежностей.

Шановні ентузіасти програмування на C#!

Ми розуміємо, що іноді ви можете зіткнутися з труднощами під час вирішення проблем під час роботи над своїми проектами на C#. Якщо у вас виникли проблеми, пов’язані з мовою програмування C#, ми готові вам допомогти!
https://dijix.com.ua/blog помощь
Ви можете зв’язатися з нами електронною поштою або зателефонувати нам по телефону. Наша команда досвідчених розробників C# буде рада допомогти вам із будь-якими питаннями чи проблемами, які у вас можуть виникнути. Ми прагнемо допомогти вам подолати будь-які перешкоди, з якими ви зіткнетеся на шляху освоєння C#.
Не соромтеся звертатися до нас за будь-якою допомогою або керівництвом. Ми завжди готові підтримати вас у ваших починаннях.

З найкращими побажаннями,
[Леонід/ Dijix Company]

info@dijix.com.ua
+380970601478

 

Рекомендації зі створення бібліотек на C#

 1. Дотримуйтесь принципу єдиної відповідальності: кожна бібліотека повинна мати одну основну відповідальність, і її публічний API має бути розроблений таким чином, щоб відображати цю відповідальність.
 2. Використовуйте відповідні угоди про іменування: Використовуйте описові та осмислені імена для класів, методів і властивостей. Це полегшить користувачам бібліотеки розуміння того, що робить кожен компонент.
 3. Пишіть чітку та лаконічну документацію: Документація має описувати призначення бібліотеки та надавати чіткі приклади використання її компонентів. Це полегшить іншим розробникам використання вашої бібліотеки та знизить імовірність виникнення помилок або плутанини.
 4. Використовуйте інтерфейси: Інтерфейси визначають договір, якого мають дотримуватися класи під час реалізації вашої бібліотеки. Використовуючи інтерфейси, ви можете зробити свою бібліотеку більш розширюваною і більш зручною для тестування.
 5. Проводьте модульне тестування вашої бібліотеки: Написання модульних тестів для вашої бібліотеки допоможе вам виявити помилки на ранній стадії та переконатися, що вона працює так, як задумано. Це особливо важливо, якщо ви плануєте поширювати свою бібліотеку серед інших розробників.
 6. Запакуйте бібліотеку: Запакуйте бібліотеку за допомогою менеджера пакетів, наприклад, NuGet. Це полегшить іншим користувачам встановлення та використання вашої бібліотеки у своїх проектах.
 7. Постійно покращуйте свою бібліотеку: У міру отримання відгуків від користувачів вашої бібліотеки, вносьте зміни, щоб поліпшити її зручність і функціональність. Це допоможе гарантувати, що ваша бібліотека залишатиметься актуальною та корисною з плином часу.

Я сподіваюся, що вам сподобалося читати цю статтю, і вона виявилася легкою для розуміння. Будь ласка, дайте мені знати, якщо у вас є якісь коментарі або виправлення.

Так само вам може бути цікава попередня стаття – Назва статті


Ви хочете навчитися писати код мовою програмування C#?

Створювати різні інформаційні системи, що складаються з сайтів, мобільних клієнтів, десктопних додатків, телеграм-ботів тощо.

Переходьте до нас на сторінку Dijix і ознайомтеся з умовами навчання, ми спеціалізуємося тільки на індивідуальних заняттях, як для початківців, так і для просунутих програмістів. Ви можете взяти як одне заняття для опрацювання питання, що вас цікавить, так і кілька, для більш щільної роботи. Завдяки особистому кабінету, кожен студент підвищить якість свого навчання, у вашому розпорядженні:

 • Доступ до пройденого матеріалу
 • Тематичні статті
 • Бібліотека книг
 • Онлайн тестування
 • Спілкування в закритих групах

https://dijix.com.ua

Живи у своєму світі, програмуй у нашому.

Published inЯк зробити на C#?
Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x