Skip to content

У чому різниця між DateTime і DateTimeOffset

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Завантаження...

[ Полезный рекламный блок ]

Попробуйте свои силы в игре, где ваши навыки программирования на C# станут решающим фактором. Переходите по ссылке 🔰.


У мові C#, DateTime і DateTimeOffset – це типи даних, що використовуються для представлення точок у часі. Однак вони відрізняються тим, як вони обробляють інформацію про часовий пояс. Нижче наводиться опис їхніх відмінностей:

DateTime

DateTime являє собою конкретний момент часу без урахування часового поясу.
Він складається з компонентів дати і часу, включно з роком, місяцем, днем, годиною, хвилиною, секундою і мілісекундою. Зазвичай передбачається, що значення DateTime перебувають у локальному часовому поясі, у якому виконується код.
Під час роботи з DateTime необхідно вручну обробляти перетворення часових поясів і коригування переходу на літній час.

DateTimeOffset

DateTimeOffset також представляє певний момент часу, але включає інформацію про часовий пояс.
Він складається з компонентів дати і часу, аналогічно DateTime, але також включає зміщення, що представляє різницю в часі порівняно з універсальним координованим часом (UTC).
Значення DateTimeOffset враховують різницю в часових поясах автоматично, що полегшує роботу з перетвореннями часових поясів. Зсув являє собою різницю між місцевим часом і UTC з урахуванням будь-яких поправок на перехід на літній час.
DateTimeOffset корисний, коли вам потрібно зберігати або маніпулювати інформацією про час у різних часових поясах.

Підсумовуючи, можна сказати, що DateTime не містить інформації про часовий пояс і вимагає ручного опрацювання перетворень часових поясів, у той час як DateTimeOffset містить інформацію про часовий пояс і автоматично опрацьовує перетворення часових поясів і коригування переходу на літній час. Вибір між цими двома варіантами залежить від конкретних вимог вашого застосунку.жения и от того, как вам нужно обрабатывать операции, связанные с временем.

Я сподіваюся, що вам сподобалося читати цю статтю, і вона виявилася легкою для розуміння. Будь ласка, дайте мені знати, якщо у вас є якісь коментарі або виправлення.

Так само вам може бути цікава попередня стаття – Як перетворити рядок у дату.

Ви хочете навчитися писати код мовою програмування C#?

Створювати різні інформаційні системи, що складаються з сайтів, мобільних клієнтів, десктопних додатків, телеграм-ботів тощо.

Переходьте до нас на сторінку Dijix і ознайомтеся з умовами навчання, ми спеціалізуємося тільки на індивідуальних заняттях, як для початківців, так і для просунутих програмістів. Ви можете взяти як одне заняття для опрацювання питання, що вас цікавить, так і кілька, для більш щільної роботи. Завдяки особистому кабінету, кожен студент підвищить якість свого навчання, у вашому розпорядженні:

  • Доступ до пройденого матеріалу
  • Тематичні статті
  • Бібліотека книг
  • Онлайн тестування
  • Спілкування в закритих групах

https://dijix.com.ua

Живи у своєму світі, програмуй у нашому.

Published inВідповіді на запитання C#
Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x